FutbolGündem

Fenerbahçe eski menajeri Volkan Ballı; Aziz Yıldırım’ın soyunma odasına girmesi zararlı

NationalTurk’ün haberine göre, Fenerbahçe’nin eski idari menajeri Volkan Ballı, Aziz Yıldırım’ın soyunma odasına girişlerinin iyi niyetli ancak zararlı olduğunu söyledi.

NationalTurk’ün haberine göre, Kanal A’da yayınlanan Sporvizyon adlı programa konuk olan Fenerbahçe Eski İdari Menajeri Volkan Ballı transferler ve takımın son durumunu yorumladı.

Ballı, “Kuyt’ın gelişinde Van Hooijdonk’un katkısı büyüktür. O sayede bir kapı açıldı. Ardından onun aracılığıyla Sneijder geldi ve onları görerek Drogba geldi. Bu çok önemli. Ben Semih Şentürk ile yıllarca çalıştım. Semih çok iyi bir profesyoneldir ve uzun yıllar sesini çıkarmadan yedek oturmuştur” dedi.

Volkan Ballı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın soyunma odasına girmesiyle ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Başkan Aziz Yıldırım’ın soyunma odasına girişleri ise tamamen iyi niyetli ve onun yapısında var. Takıma katkı sağlayacağını, destek vereceğini düşünüyor. Ama çağdaş futbolda böyle bir şey yok. Sırf bu yüzden Zico döneminde iyi giden bir maç arasında Başkan soyunma odasında Zico’nun kardeşi ile tartıştı ve olay hocanın ayrılığına kadar gitti. O saatten sonra da Fenerbahçe’nin talihi değişti. Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finallerden, günümüze kadar gelindi.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu