FutbolGündem

Volkan Demirel; En büyük transferimiz başkanımızın başımıza dönmesi

Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, sarı-laciverlilerin yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Topuk Yaylası’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Volkan, “Bu sene en büyük transferimiz başkanımızın başımıza dönmesi” dedi.

Volkan Demirel; En büyük transferimiz başkanımızın başımıza dönmesi

Ntvspor’un haberine göre, Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, sarı-laciverlilerin yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Topuk Yaylası’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Volkan, “Bu sene en büyük transferimiz başkanımızın başımıza dönmesi” dedi.

Volkan, “Çok güzel bir ortamda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bize bu tesisi kazandıran, emeğe geçenlere teşekkür ederim. Yeni sezonda hedefimiz ilk olarak üç kulvarda da mücadele etmek ve başarılı olmak. Fenerbahçe geçmişten bugüne iyi kaleciler yetiştirmiştir. Ben, diğer kaleci arkadaşlarla iyi bir rekabet içindeyim. Fenerbahçe’de ki ortamı hiçbir yerde bulamıyorum” dedi.

Volkan Demirel; Fenerbahçe güzel bir aile

Bazı arkadaşların Fenerbahçe ortamını bildiği için sarı-lacivertli ekibi tercih ettiğini söyleyen başarılı file bekçisi, “Yeni transferler Egemen ve Mehmet Topal benim çok iyi arkadaşlarım onlarla beraber daha iyi bir takım olacağız. Fenerbahçe güzel bir aile. Ben yeni gelen arkadaşlarımıza ortamımızı anlattım. Sağolsun onlarda bizi dinlediler” diye konuştu.

Volkan; Son 10 yılın en iyi kadrosuna sahibiz

Yeni transfer Kuyt’ı da değerlendiren Volkan, “Kuyt, Avrupa’da kendini kanıtlamış bir futbolcu. Onun için Fenerbahçe ailesine katkı sağlayacağını düşünüyorum. İlk hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak, kadromuz buna yeterli. Son 10 yılın en iyi kadrosuna sahibiz” dedi.
reklam

Fenerbahçe kalecisi Volkan; Fenerbahçe’den başka bir yere gitmem

Milli kaleci, “Bu sene en büyük transferimiz başkanımızın başımıza dönmesi. Başkanımızı evinde ziyaret ettim. İnşallah kısa sürede aramıza katılır. Bu takıma geldiğimde ben çocuktum. O yüzden de Fenerbahçe’den başka bir yere gitmeyi düşünmüyorum. Futbolu da burada bırakacağım” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu