FutbolGündem

Abdurrahim Albayrak; Taraftarlarımız kombineleri, formalarını ve bayraklarını hazırlasınlar çok başka bir Galatasaray geliyor

Abdurrahim Albayrak, “Reyes ve Forlan için inşallah olacak” derken, Galatasaray taraftarına da seslenerek, ”Kombineleri, formalarını ve bayraklarını hazırlasınlar çok başka bir Galatasaray geliyor” dedi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’a övgüler yağdıran Abdurrahim Albayrak, Radyospor’a yaptığı açıklamada şöyle konuştu; Taraftarların gönlü rahat olsun. Aysal başkan her işini bir yana bırakıp Galatasaray için çok heyecanlı bir şekilde çalışıyor. İşlerin bir an önce bitmesi için çok uğraşıyor.

Ünal Aysal başkandan Allah razı olsun. Ben çok heyecanlı bir insanım. Ama Ünal Aysal benden daha heyecanlı. Fatih hoca da aynı heyecanla çalışmalarını yürütüyor. Galatasaray taraftarının gönlü rahat olsun, kombineleri, formalarını, bayraklarını alsınlar. Şimdiden alsınlar ki ilerde bulamayabilirler. Çok başka bir Galatasaray geliyor.

Abdurrahim Albayrak; Transferde damgamızı vurduk

Abdurrahim Albayrak, yapılan transferleri değerlendirirken, transfere damgalarını vurduklarını söyledi. Galatasaray’ın parasını harcarken çok dikkatli olmak gerekir diyen Abdurrahim Albayrak, ”Elmander, Selçuk ve Ceyhun’u bonservis bedeli ödemeden aldık. Bu 3 oyuncuyu bonservisi ile almaya kalksanız çok yüksek bedeller öderseniz. Elmander gibi bir yıldız nereden baksanız 15 milyon euro civarındadır. Bu nedenlerle transfere damgamızı vurduğumuzu söyleyebilirim” dedi.

”Reyes ve Forlan transferi ile başkan dakika dakika ilgileniyor” diyen Abdurrahim Albayrak, Galatasaray camiasının merakla beklediği Forlan ve Reyes transferine de açıklık getirerek şöyle devam etti; Madrid seferimiz oldu. Ujfalusi’yi kadromuza kattık. Reyes ve Forlan da inşallah olacak.

Başkanımız bu transferle dakika dakika ilgileniyor. Başkanımız bu işte çok kararlı. Dünya çapında bir iş adamı. Kendisi kalkıp Madrid’e gidiyorsa buna şapka çıkarmak lazım, ayakta alkışlamak lazım. Ünal Aysal başkanımızın ne kadar iddialı olduğunu taraftarımız bilsin. Pırıl pırıl bir sezon Galatasaraylıları bekliyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu