FutbolGündem

Galatasaray’lı Arda Turan’dan Başkan Adnan Polat’a mektup

Adnan Polat, Galatasaray TV’de katıldığı ve medya mensuplarının sorularını yanıtladığı programda, Arda Turan’ın kendisine yazdığı mektupu okudu.

Galatasaray Futbol Takımı Kaptanı Arda Turan, Başkan Adnan Polat için kaleme aldığı mektupta, şu ifadelere yer verdi; Sevgili başkanım size olan duygularımı kağıda dökmek istedim.

Bir Galatasaraylı olarak hiçbir zaman yıkılmadığınız, inandıklarınız uğrana mücadele ettiğiniz için. Siz şu an kaybetmiş gibi görünseniz de tarihin kazananı olacaksınız. Bunu yazarken her zamanki gibi ağlıyorum ama günahlarınızla sevaplarınızla sizi çok seviyorum.

Eğer ben bugün Galatasaray kaptanıysam, hayallerimin tepesindeysem bu sizin sayenizdedir. Size minnettarım ama yaşadıklarınızın bir sorumlusu olarak da sizden özür diliyorum. Ben yaşlanınca tanıdıklarıma en dik duran Galatasaraylı’dan bahsedeceğim. Bu kişinin adı da Adnan Polat’tır.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat;  Başkan adaylarından bir tanesinin kazanmasını istemiyorum; çünkü başkanlığı hak etmiyor

Bu arada Başkan Adnan Polat, başkanlık seçimiyle ilgili olarak da “Bir tanesinin kazanmasını istemiyorum; çünkü başkanlığı hak etmiyor” diye konuştu. Başkan Adnan Polat, şöyle konuştu; Ben konumumdan dolayı her başkan adayına aynı mesafede durmak zorundayım ama bir tanesinin kazanmasını istemem. Kendisi hak etmiyor çünkü. Ben isim vermek istemiyorum.

Herkesin hayal gücüne bırakıyorum. Bir tanesinin kazanmasını istemiyorum. Elimde bir şans olsa ikinci seçim dönemimdeki listemde olan bazı arkadaşlarımı değiştirmek isterdim. Bir tanesini değil ama birden fazlasını. Ben arkadaşlarıma bu yaşananlarda, ‘Keşke başkan yardımcısı olsaydım 10 kere savaş çıkartmıştım’ dedim. Çıkartmıştım zaten. Bulunduğunuz mevki yutkunmanızı gerektiriyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu