FutbolGündemTransfer

Galatasaray, Alper Potuk’u borsaya bildirdi!..

NationalTurk’ün haberine göre, Galatasaray, Alper Potuk’u borsaya bildirdi!..  Galatasaray transferde ilk bombayı patlattı. Sarı kırmızılı kulüp Alper Potuk için görüşmelere başladığını borsaya bildirdi. Alper Potuk borsaya bildirildi.

Galatasaray Sportif AŞ, Eskişehirspor oyuncularından Alper Potuk’un transferi için resmi görüşmelere başlandığını duyurdu. Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada “Profesyonel futbolcu Alper Potuk’un kulübü Eskişehirspor Kulübü Derneği’nden transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir” denildi.

Galatasaray bir numaralı gözdesi Alper Potuk’ta mutlu sona ulaştı. Dün önce öğlen saatlerinde Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak, Eskişehir Başkanı Halil Ünal ile bir araya geldi. Ardından Başkan Ünal Aysal’ın oteli Les Ottomans’a geçildi.

Aysal’ın da katıldığı ve toplam 6 saat süren zirvede prensip anlaşmasına varıldı. Yapılan görüşmelerde Alper için Eskişehir’in 6 milyon Euro + Elmander teklifini yinelediği Galatasaray cephesinin ise Eskişehirspor’a 5.5 milyon Euro + Yiğit Gökoğlan ve Culio’yu bonservisiyle vermeyi önerdiği belirtildi. Cimbom’un teklifine evet diyen Halil Ünal’ın bugün yönetim kuruluyla yaptığı görüşmeden sonra transferin resmiyet kazanacağı bildirildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu