FutbolGündem

Galatasaray Başkanı Aysal; Klose ile anlaşma sağlandığından haberim yok!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, anlaşma sağlandığı öne sürülen Bayern Münih’in golcüsü Miroslav Klose ve Chelsea’nin Fildişi Sahillerili oyuncusu Didier Drogba hakkında konuştu.

Ünal Aysal, transferde adı Galatasaray’la geçen oyunculara değinirken, anlaşmaya varıldığı ileri sürülen Alman futbolcu Miroslav Klose hakkında, ”Benim haberim yok. Bilgim olursa muhakkak haber veririm” dedi. Ajansspor.com’un haberine göre, Chelsea’deki geleceği merak konusu olan Didier Drogba için görüşmelerini sürdürdüklerini belirten Ünal Aysal konuşmasını şöyle sürdürdü;

Drogba’nın sahibi var. Daha devam eden bir kontratı var. Kontratı çözmek de Chelsea’ye ait bir yetki. Biz sadece talip olabiliriz. Elimizden gelen tüm gayreti, taraftarlarımızın talebi üzerine gösteriyoruz. İnşallah olur ama en aşağı Drogba kadar bize faydalı olabilecek alternatif elemanlar da listemizde var. Galatasaray’da o bölge boş kalmaz. En iyi şekilde de temsil edilir.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal; Klose ile anlaşma sağlandığından haberim yok!..

Galatasaray’da transferle ilgili bir komitenin bulunduğunu ve çalışmaların sürdüğünü aktaran Galatasaray Başkanı Ünal Aysal şöyle devam etti; Galatasaray’da gerekli hamleler yapılıyor. Basın mensupları olarak size gelmeyen bilgiler olabilir ama özellikle yerli oyucularla da ilgili çok ciddi çalışmalarımız var. Fatih Terim hoca önümüzdeki günlerde size açıklama yapar.

Başkan Ünal Aysal, transferde yaşanabilecek bir gecikmenin teknik direktör Fatih Terim tarafından nasıl karşılanacağının sorulması üzerine, ”Fatih hoca profesyonel. Yapacağı işi çok iyi biliyor. Başkalarının 2 ayda yapacağı işi 1 ayda yapabilecek tecrübeye sahip. Zaten seçilme nedeni de o” yanıtını verdi.

Öte yandan, kulüp ikinci başkanı Ali Dürüst ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Didier Drogba’nın gündemlerinde olmadığını ileri sürerek kafaları karıştırdı. Ali Dürüst, kamp çalışmalarına kadar transferi tamamlayacaklarını bildirdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d