FutbolGündem

Galatasaray’da şok; Abdurrahim Albayrak istifanın eşiğinde!..

Abdurrahim Albayrak istifanın eşiğinde!.. Sivasspor maçının ardından şampiyonluğu Riena’da kutlayan Galatasaray’da yöneticilerden Abdurrahim Albayrak’ın bu eğlenceye çağırılmadığı iddia edildi.

Galatasaray’ın futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak, takımının şampiyonluğu ile birlikte büyük bir sevinç yaşarken, şampiyonluk akşamında yaşanan olaylardan sonra ise büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Sporx.com’un haberine göre, Şampiyonluğu bir taraftar coşkusuyla saha içinde futbolcularıyla kutlayan Abdurrahim Albayrak, gecenin devamında aklına gelmeyecek büyük bir durumla karşı karşıya bırakıldı.

BÜYÜK GECEYE ÇAĞRILMADI

Futbolcular, teknik heyet ve yönetim, maç sonu Türk Telekom Arena’da taraftarlarla birlikte şampiyonluğu kutlarken, gece sıcağı sıcağına alınan kararla, futbol takımı ve teknik heyet Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gitmeyip Boğaz’daki bir gece kulübünde şampiyonluk kutlanmasına karar verdi.

Şampiyonluk gecesinde Başkan Ünal Aysal, 2. Başkan Ali Dürüst, yöneticilerden Celal Gürcan, Sedat Doğan, Ali Gürsoy, Emir Sarıgül, teknik heyet ile futbolcular eşleriyle birlikte şampiyonluğun tadını doyasıya çıkarırken, futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak geceye çağrılmadı.

TERİM İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

Bütün bir sezon sadece yönetici gibi değil, futbolcuların arkadaşı gibi en yakınında olan Abdurrahim Albayrak, bu olaya kırılırken, telefonunu kapattı ve yakın dostları dışında iki gündür kimseyle görüşmedi. İstifa etmek için kararlı olan Abdurrahim Albayrak’ı, şimdilik Fatih Terim’in ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu