FutbolGündem

Semih Haznedaroğlu’ndan Melo’ya sert eleştiri

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu’ndan Melo’ya sert eleştiri…Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, takımın oyunundan memnun olmadığını söyledi, Melo’yu eleştirdi.

Radyospor’da Arko Men’in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programına katılan Haznedaroğlu, Galatasaray’ın başarı için yatırım yaptıklarını söyleyen Haznedaroğlu, takımın oyunundan memnun olmadığını ifade ederek, “45 bin taraftar Galatasaray’ın galibiyeti için umutluydu ama Braga çok akıllıca oynadı. Grupta oynayacağımız daha dört maç var. Takımın eksikleri olduğu açık bir şekilde görülüyor. Şampiyonlar Ligi’nde başarı için önemli oyuncular aldık. Galatasaray’dan daha iyi oyun bekliyoruz. Galatasaray gruptan çıkamazsa büyük hayal kırıklığı yaşarım” dedi.

MELO’DA KUSUR VAR!

Melo’nun kötü oynadığını savunan Haznedaroğlu, “Melo’nun transferi gecikti. Bu olayda kusur kimin bilmiyorum ama Melo’nun hemen toparlanması gerekiyor. Beklentimiz geçen yılki performansını sahaya sürmesi. İyi olacak diye bekliyoruz” diye konuştu.

FRİKİKLERİ SELÇUK ATMALI

Takımın kazandığı serbest vuruşlarda Selçuk’un geçen yıla oranla bu yıl çok yetersiz olduğunu söyleyen Haznedaroğlu, bu durumun da değişmesi gerektiğini söyledi. Haznedaroğlu, “Burak ve Hamit geldi Selçuk İnan’ın performansı düştü. Takımda bu atışları Selçuk İnan kullanmalı. Geçen yıl çok iyi işler yapan Selçuk bu yıl serbest vuruşlarda bu etkisini kaybetti. Bu duruma Fatih Terim el atmalı” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu