Haber

Hasan Arat: Fatih Terim ile her zaman gurur duydum

2022 yılı seçimlerinden kısa bir süre sonra Beşiktaş’ta başkan adayı olacağını açıklayan, eski yönetici Hasan Arat, Lig Radyo’da Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Hasan Arat’ın açıklamalarından satırbaşları:

Ahmet Nur Çebi’nin 23 senedir nerdeydin demesi, Beşiktaş’ta Tabii Beşiktaş’ın bilmeyenlerin söylediği şey Süleyman abi Hiçbir zaman onlarla kavga etmek aksine onlara baklavayı götürdü evladım dedi. Niye öyle söylüyorsunuz dedi Süleyman Seba.

Bir kere başkanları iftira atmaz başkanlar yalan söylemez bir şeyleri konuşurken Geçmişte bir kere ne yaptığınıza dönüp bakacaksınız Yani altı buçuk sene birlikte çalıştığınız yönetime sürekli çok ağır ithamlarda bulunuyorsunuz taraftarın bağırması skorla ilgili değil buradaki güvensizlik ortamı temel nedeni İletişimdir.

Hürser Tekinoktay: Ernst&Young raporlarını açıklayacağım, kimse engelleyemez

Hasan Arat: “Fatih Terim ile her zaman onunla da da gurur duydum.”

Adanalı damarımın zaman zaman böyle bir yükseldiği anlar olur onu da arkadaşlarımız bebeğim bulunduğum çevreler bilir yani o Birazcık o karakter değişmiyor yani hangi yaşa gelirseniz gelsin Bir an geliyor bir Adanalı oluyorsunuz Adanalı olmaktan da çok gurur duyuyorum o karakter kuvvetli bir karakterdir.

Fatih Terim Hoca benim abimin takım arkadaşıydı abim rahmetli olduğunda yanı başımızdaydı ve iyi bir dosttur diye adanalıdır Adana’ya çok aynı dönemlerde oynadık Çünkü onlar futbol oynuyordu Biz basketbol oynuyorduk Bunlar Tabii çok kıymetli dostluklardır her zaman onunla da da gurur duyduk.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu