DünyaFutbolGündemSon Dakika

Ibrahimovic’ten, Ronaldo’ya: Juventus’a gitmek mücadele değil, saçmalık!

Los Angeles Galaxy forması giyen Zlatan Ibrahimovic, Crisitano Ronaldo’yu eleştiri yağmuruna tuttu. İsveçli dünya yıldızı, Ronaldo’nun, “Yeni bir meydan okuma” diyerek Juventus’a gitmesi ile ilgili “Cristiano, yeni mücadeleden bahsedip duruyor. Yıllardır Serie A’ya ambargo koymuş bir takıma gitmek mi mücadele” açıklamasını yaptı.

Futbol kariyerine ABD’nin Los Angeles Galaxy takımında devam eden dünya yıldızı Zlatan Ibrahimovic, bir başka yıldız Crisitano Ronaldo’ya ağır eleştirilerde bulundu. İsveçli yıldız, Ronaldo’nun “Yeni bir meydan okuma” diyerek Juventus’a gitmesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Yaptığı birbirinden ilginç açıklama ve hareketlerle futbol dünyasında ayrı bir yere sahip olan Zlatan Ibrahimovic, “Cristiano, yeni mücadeleden bahsedip duruyor. Yıllardır Serie A’ya ambargo koymuş bir takıma gitmek mi mücadele” diyerek Ronaldo’yu topa tuttu.

“2. Lig’den bir takımı şampiyon yapsın”

Futbolu kadar renkli kişiliği ile de her zaman gündemde olmayı başaran Boşnak asıllı İsveçli yıldız, bu kez Crisitano Ronaldo’yu hedef aldı.

Los Angeles Galaxy formasını terleten dünyaca ünlü tecrübeli oyuncu, sezon başında “Yeni bir meydan okuma” diyerek İspanyol devi Real Madrid’den bir başka dünya kulübü Juventus’a giden CR7 ile ilgili, “Cristiano, yeni mücadeleden bahsedip duruyor. Yıllardır Serie A’ya ambargo koymuş bir takıma gitmek mi mücadele? Mücadele arıyorsa, 2. Lig’den bir takıma gidip onu üst lige çıkarıp şampiyon yapsın. Juventus’a gitmek mücadele falan değil, saçmalık!” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu