DünyaGündem

İngiltere A Milli Futbol Takım uçağında davetsiz misafir!..

NationalTurk’ün haberine göre, İngiltere’nin meşhur komedyenlerinden Lee Nelson, gerçek adıyla Simon Brodkin, kaçak olarak İngiltere Milli Takımı’nın uçağına binmeye çalışırken yakalandı.

İngiltere Milli Takımı’yla aynı uçağa binmeye çalışan komedyen Simon Brodkin’in bu girişimi, görevliler tarafından son anda fark edilerek engellendi.

Brezilya’da düzenlenecek Dünya Kupası’nın hazırlıkları için ABD’nin Miami kentine hareket eden İngiltere Milli Takımı’nın kafilesine katılmak isteyen davetsiz bir misafir son anda fark edildi. İngiliz komedyen Simon Brodkin, futbolcularla aynı takım elbiseyi giyerek, Luton Havaalanı’nda milli takıma tahsis edilen uçağa kafileyle birlikte binmeye çalıştı. Görevliler tarafından fark edilen komedyen, futbolcuların şaşkın bakışları arasında alandan uzaklaştırıldı.

Komedyen Brodkin, daha önce de İngiltere Premier Lig’de Manchester City ile Everton arasında oynanacak mücadele başlamadan sahaya girmiş ve bir süre Manchester City takımıyla ısınmıştı. Antrenör David Blatt’ın uyarısının ardından sahadan çıkarılan Brodkin, gözaltına alınmıştı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu