FutbolGündem

İzmir’de GS Store ve Aydın Yılmaz’a yumurtalı saldırı!..

İzmir’de GS Store ve Aydın Yılmaz’a yumurtalı saldırı!.. Spor Toto Süper Lig’de bugün Manisa’da oynayacağı müsabaka için İzmir’de bulunan Galatasaray’dan Aydın Yılmaz’ın katıldığı imza töreni sırasında, bir grup Göztepe taraftarı GS Store mağazası önünde toplanan Galatasaraylı taraftarlara saldırdı.

HTSpor’un haberine göre, yağışlı havaya rağmen Hatay semtindeki GS Store önünde toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar, tezahüratlarla Aydın Yılmaz’ın katılacağı imza günü için bekledi. Aydın, saat 14.00’de başlaması planlanan ve basına kapalı olarak yapılacağı duyurulan imza törenine yaklaşık yarım saatlik gecikmeyle geldi.

YUMURTA, CAM ŞİŞE VE ŞEMSİYE

Genç futbolcunun mağazaya gelmesinden sonra Göztepeli olduğu anlaşılan taraftar grubu, GS Store önünde bekleyen Galatasaraylı taraftarlara yumurta, cam şişe ve şemsiye attı.

Göztepeli grupla Galatasaray taraftarları arasındaki gerginlik, özel güvenlik görevlilerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Olaylar sırasında iki gazeteci de taraftarlar tarafından darp edildi. Aydın Yılmaz, yaklaşık 15 dakika GS Store’da kaldıktan sonra takımın konakladığı otele döndü. İmza günün yapıldığı mağaza ise genç futbolcunun ayrılmasının ardından kapatıldı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu