FutbolGündem

Mustafa Denizli ve Güvenç Kurtar’ın takımları Azerbaycan Kupası’nda yarı finale yükseldi!..

Mustafa Denizli ve Güvenç Kurtar’ın takımları Azerbaycan Kupası’nda yarı finale yükseldi!.. Mustafa Denizli’nin çalıştırdığı Hazar Lenkeran ile Güvenç Kurtar’ın takımı Revan Bakü, Azerbaycan Kupası’nda yarı finale yükseldi…

Azerbaycan Kupası çeyrek final ikinci maçlarında Mustafa Denizli’nin çalıştırdığı Hazar Lenkeran, Araz Nahçıvan’ı 1-0, teknik direktörlüğünü Güvenç Kurtar’ın yaptığı Revan Bakü ise Bakü takımını penaltı atışlarıyla yenerek yarı finale çıktılar. Mynetspor’un haberine göre, Hazar Lenkeran, Azerbaycan Kupası çeyrek final ikinci maçında Araz Nahçıvan takımını konuk etti.

Lenkeran şehir stadında oynanan maç, evsahibi takımın 1-0’lık galibiyeti ile sonuçlandı. Çeyrek final ilk maçından deplasmanda 1-1 berabere kalan Hazar Lenkeran, aldığı bu skorla yarı finale yükseldi. Hazar Lenkeran, 16 Nisan’da oynanacak yarı final maçında, “Karabağ” ve “Gebele” takımları arasındaki oyunun galibi ile karşı karşıya gelecek.

KURTAR’IN TAKIMI PENALTILARLA KAZANDI 

Güvenç Kurtar’ın takımı Revan Bakü ise deplasmanda Bakü takımı ile karşı karşıya geldi. Bakü Kulübü tesislerinde oynanan maçın normal süresi, konuk takımın 0-1’lik galibiyeti ile bitti. İki takım arasında oynanan ilk maçta Revan Bakü rakibine 1-0 mağlup olduğu için uzatmalara gidildi. Takımların gol bulamadığı uzatma dakikalarının ardından yapılan penaltı atışlarını 8-9 önde bitiren Revan Bakü, kupanın yarı finalistlerinden biri oldu.

Revan Bakü, yarı finalde “Neftçi” veya “İnter” takımlarından biri ile 16 Nisan’da karşılaşacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu