GündemTransfer

Nordin Amrabat 1 yıl daha Malaga’da!..

Nordin Amrabat 1 yıl daha Malaga’da!.. Galatasaray ile Malaga, Nordin Amrabat’ın sözleşmesinin bir yıl daha uzatılması konusunda anlaşmaya vardı…

Galatasaray ile Malaga kulüpleri arasında Nordin Amrabat’ın sözleşmesinin bir yıl daha uzatılması konusunda anlaşmaya varıldı. Faslı oyuncu, Malaga forması altında önümüzdeki yıl da La Liga’da kiralık olarak oynayabilecek. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre,Malaga kulübünden edinilen bilgilere göre Galatasaray Amrabat’ı satma konusunda geri adım attı.

Bu oyuncuyu İspanyol kulübüne satmak yerine ikinci yılda kiralık vermeye sıcak bakan Galatasaray’ın, Amrabat’dan gelecekte yararlanmayı planladığı öğrenildi. Malaga’nın bu anlaşmadan memnun olduğu ve kiralık sözleşmesinin sezon biter bitmez imzalanacağı açıklandı.

Amrabat, Malaga forması ile sahaya çıktığı maçlarda yaptığı asistlerle takımının ligde kalma mücadelesinde büyük rol oynuyor. İspanyol spor yazarları, Faslı oyuncuyu gösterdiği performans nedeni ile La Liga’nın en iyi yabancı futbolcuları arasında gösteriyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu