DünyaFutbolGündem

Ranieri, Leicester City ‘den Kovuldu

Ranieri, Leicester City ‘den Kovuldu. Leicester City’den yapılan açıklamada kötü gidişattan dolayı bu karar alındığı belirtildi.

Geçen sene bir rüyayı gerçekleştiren Leicester City ‘de bu sene üst üste kötü sonuçların alınması. Takımın Premier Lig’de düşme hattında olması sonucunda ve Claudio Ranieri’nin takımın üstünde etki yaratamamasından  dolayı görevine son verildi. Bu gidişatın sorumlusu olarak gösterilen Ranieri, şampiyonlar liginde takım ile son karşılaşmasına çıkarak takıma veda etti.

Kulüp’den yapılan açıklama ise “Yönetim kurulu, istemeyerek de olsa bir değişikliğe ihtiyaç duydu ve kulübün çıkarı için bu kararın gerekli olduğuna inanıyor. Ranieri, şüphesiz Leicester City’nin en başarılı teknik direktörü ancak alınan sonuçlar takımın Premier Lig’deki yerini tehlikeye attı” ifadeleri söylendi.

Ranieri’siz, Leicester City Galibiyeti Tattı

Geçtiğimiz hafta içi görevine son verilen Ranieri sonrası, Leicester City hafta sonu zor bir maça çıktı. Liverpool ile karşılaşan Leicester City galip gelerek biraz da olsa nefes aldı. Taraftar ise maç sırasında Claudio Ranieri için besteler söyleyerek tepkilerini dile getirdiler.

Ranieri, Gönderilme Kararı Sosyal Medya’da Tepkilere Neden Oldu

Geçen sezon Leicester City’i şampiyon yapan ve bir rüyayı gerçekleştiren Ranieri, bu sene başından beri zor günler geçiren Leicester City’den kovulması üzerine. Sosyal Medya’da Leicester City yönetimine tepkiler gecikmedi.

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı