FutbolGündem

Sadri Şener; Şenol Güneş ile ilgili bir sorun yok

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ayrılacağı yönünde haberler çıkan Şenol Güneş konusunda açıklamalar yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyareti sırasında gazetecilere açıklamalar yapan Sadri Şener, “Şenol hocayla görüştük, bir sorun yok. Hoca tatile gitti. Onun verdiği listeye göre transfer çalışmaları devam ediyor. Bir sıkıntı yok. Biz ne kadar Trabzonsporlu isek, Şenol hoca da o kadar Trabzonsporlu” dedi.

Hakkında transfer iddiaları çıkan Burak Yılmaz’ın Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu hatırlatan Şener, ”Burak’ın transferiyle ilgili bir talep, ya da bize ulaşan bir şey yok. Burak zaten milli takımla gitti. Menajeri de bizi aramadı. Sadece gazetelerde yazılıp çiziliyor. Burak bizim oyuncumuz. Bizde de her zaman mutlu olduğunu söylüyor. Dolayısıyla bir sıkıntımız yok” diye konuştu.

Sadri Şener, UEFA’nın 30 Mayıs’a kadar Türk takımları hakkındaki kararını açıklamasının beklendiğini belirterek, şöyle konuştu; Biz de bu kararı bekliyoruz. Buradaki sonuçlara göre transfer çalışması yapılacak. Bütün Türkiye’yi yasakladığı zaman transferi bırak, eldeki bütün futbolcular gider. Yabancılar gider, yerliler yurt dışına gider.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu