FutbolGündem

Sedat Doğan’dan TFF’ye sert açıklama; Yüreğiniz yetip statlara gidemiyorsunuz!..

Sedat Doğan’dan TFF’ye sert açıklama; Yüreğiniz yetip statlara gidemiyorsunuz!.. Galatasaray ile Futbol Federasyonu arasındaki gerginlik sürüyor… Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 60 gün hak mahrumiyeti verdiği Sedat Doğan, sosyal medya hesabından sert açıklamalar yaptı…

Galatasaray ile Futbol Federasyonu arasındaki gerginlik sürüyor… Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 60 gün hak mahrumiyeti verdiği Sedat Doğan, sosyal medya hesabından sert açıklamalar yaptı. Ntvspor’un haberine göre, Twitter’da “Güle Güle TFF” başlığına yazan Galatasaray yöneticisi Sedat Doğan, “Ne istediyseniz onu alacaksınız! Türk adaletinin önünde hesaplaşacağız. Siz hak mahrumiyetini halktan almışsınız! Yüreğiniz yetip statlara gidemiyorsunuz! Bana 60 gün size müebbet hem de halktan” ifadelerini kullandı.

Doğan, “Korkutup cezalandırıp (yapabilirseniz) susturamazsınız. Biz Tevfik Fikret’in torunlarıyız ne demiş büyük düşünür? Haysiyetliler de haysiyetsizler kadar cesur olmadıkça bir şeyler düzelmez” yazısıyla mesajlarına son verdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu