GündemTransfer

Şok Fatih Terim EURO 2008 öncesi bir menajerlik şirketi ile anlaşmış !

Şok Fatih Terim EURO 2008 öncesi bir menajerlik şirketi ile anlaşmış

!

Hatırlanacağı üzere Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim 24 mayıs 2008’de Marienfeld’de yaptığı basın toplantısında bir gazetecinin kendisine EURO 2008 sonrası milli takımdan ayrılıp ayrılmayacağını son günlerde adının Chelsea, CSKA Moskova ve Yunanistan takımlarıyla gündeme geldiğini ima etmesinin arkasından Terim basın toplantısında şöyle konuşmuştu;


“Fulya Hanım beni aramıyor!”

Avrupa Şampiyonası’ndan sonra bir takıma gitmeyi düşünüp düşünmediğinin sorulması üzerine ise;

Fatih Terim;

“Şu ana kadar hiç kimseyle görüşmedim. Daha açık bir şey söyleyeyim. Fulya’yı sadece ben arıyorum; eşimi. Çok açık daha bunu nasıl anlatayım yani beni aramıyor… Ben arıyorum. Onun için olayı daha başka yere çekmeden Fatih Terim gelir gider! Şu anda tüm konsantrasyonumuz milli takımın başarısı için” şeklinde karşılık vermişti !

Fatih Terim’in turnuva öncesi Milli takımı düşünmediği kendi değimiyle tüm konsantrasyonunun milli takım olması gerekirken transfer düşünceleri içinde olduğu ve bu konuda hem federasyonun hem de Terim’in gereken hassasiyeti göstermediği spor kamu oyunda tartışılıyordu.

Wagner Love’ın da menajerleri !
Fatih Terim’in EURO 2008 öncesi yetkilendirdiği bir İngiliz menajerlik şirketi aynı zamanda Fenerbahçe’nin uzun süredir peşinde olduğu CSKA Moskova’nın Brezilyalı oyuncusu Wagner Love’ın da menajerliği yapmakta !

Euro 2008 öncesi böyle bir anlaşmaya imza atan Fatih Terim’in basın mensuplarının başka takımlarla görüşüp görüşmediği konusundaki sorularına verdiği yanıtta kimse ile görüşmediğini eşi ile bile çok nadiren eğer kendisi ararsa görüştüklerini söylemişti.

Şimdi gözler Futbol Federasyonu ve Terim’in üzerine çevrildi !

Konu ve açıklamalarla ilgili video için tıklayınız

Futbolistan

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı