Fulya DosyasıFutbolGündem

“Spor ve Şiddet” Marmara Üniversitesinde tartışılacak

Sosyal faaliyetleriyle spor kamuoyunda büyük beğeni toplayan Beşiktaş Moda Kartalları’nın yeni oluşumu 1903 Cemiyeti yarın , Marmara Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Anadoluhisarı Kampüsü’nde  “Spor ve Şiddet” başlıklı bir panel ile Üniversite gençliğinin önüne çıkıyor.

Moderatörlüğünü Gökhan Dinç’in yapacağı panelde  Ali Aydın, Cem Dizdar, Gülengül Altınsay ve Hürser Tekinoktay, konuşmacı olarak söz alacaklar.

Spor karşılaşmalarınındaki şiddet olaylarının her geçen gün daha da yaşandığı bu günlerde böyle bir panelin önemi daha da arttığı Üniversite yetkililerince belirtildi.

1903 Cemiyeti Marmara Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Anadoluhisarı Kampüsü’nde 14 Mayıs, Perşembe günü, Saat 13.30 – 17.30 arasında, gerçekleştireceği  bu paneli yüksek sayıda Spor Akademisi öğrencileri ve Öğretim üyelerinin izleyeceği belirtildi.

1903 Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Masis Kuyumcu ise “Spor ve Şiddet” konusunun sporumuzdaki ilk tartışılması gereken bir konu olduğunu vurguladı.

Kaynak; Beşiktaş Postası

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu