Fulya DosyasıFutbolGündemSon DakikaTransfer

Hürser Tekinoktay’ın Orman’a yaptığı “Zlatan İbrahimoviç’e Ocak’ta formayı giydirelim” teklifi camiayı heyecanlandırdı!

Beşiktaş başkan adayı Hürser Tekinoktay’ın, Milan’ın Sportif Direktörü Leonardo’nun, Zlatan Ibrahimovic transferinin gerçekleşmeyeceğini açıklamasının ardından başkan Fikret Orman’a yaptığı çağrı, camiada heyecan yarattı.

Amerika MLS’te Los Angeles Galaxy formasını giyse de son zamanlarda adı sık sık Milan ile anılan dünyaca ünlü İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic ile ilgili son noktayı Milan’ın Sportif Direktörü Leonardo koydu. Bir dönem Antalyaspor’u da çalıştıran Milan Sportif Direktörü Leonardo, SKY Sports’un canlı yayınında Zlatan Ibrahimovic ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı direktör Leonardo, İsveçli yıldızın transferi konusunda, “Ibrahimovic, Milan’a dönmeyecek. Harika bir hikaye olabilirdi ancak artık mümkün değil” yorumunda bulundu.

Tekinoktay’dan Orman’a: Zlatan’a Ocak’ta formayı giydirelim

Leanordo’nun açıklamasının ardından Beşiktaş başkanlığına adaylığını açıklayan ve seçildiği takdirde Zlatan Ibrahimoviç’i mayıs ayında kulübe kazandıracağını paylaşan Hürser Tekinoktay, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a çağrıda bulundu ve “Sayın Başkan isterse hemen Ocak’ta formayı giydirelim. Ve önümüzdeki sezon hep beraber Şampiyonlar Ligi’ne gidelim.” ifadelerini kullandı.

hurser-tekinoktay-zlatan

Şimdi siyah-beyazlı camia, Fikret Orman’ın başkan adayı Hürser Tekinoktay’ın bu teklifine ne cevap vereceğini heyecanlı beklemeye başladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu