FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

TFF Olağanüstü Genel Kurulu; Yıldırım Demirören seçim istedi!..

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören seçim istedi! TFF Olağanüstü Genel Kurulu’nda konuşan Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören şok bir çıkış yaparak seçimli genel kurul istedi.

Yıldırım Demirören şöyle konuştu;

Seba Şerefli ikincilik lafını 8-0’lık Galatasaray – Ankaragücü maçından sonra söyledi. Ben konuşmayacaktım ama Altay Kulübü Başkanı’nın sözlerinden sonra konuşma kararı aldım. Dur kardeşim, dur ve yerini bil..

3 Temmuz’u kimse beklemiyordu. O günlerde Murat Özaydınlı, Aydınlar’ı arayıp işin gecikmesini rica etti olmadı. Kimse olacakları beklemiyordu. Hepimizin hedefi en kısa sürede karar almaktı. Alınacak karar kişileri memnun etmeyebilirdi. Maalesef Fenerbahçe’mizin adı herkesten çok geçiyor. Çünkü reyting adına oluyor bunlar. Hayır, 8 takım bu sürecin içinde. Bugünü milat olarak görmeliyiz.

Başkan ve yönetim kurulu bugünlere iyi niyetle geldi. Ancak verilen önerge doğru bir önerge değil. Gerekirse verilen önergeyi geri çekelin, seçim kararı alalım. Çocuklarımız neden hala kavga bitmedi diyecek. Bu sürecin doğrusu mahkeme sürecini beklemektir. Adli sürecin sonucu beklenmelidir. bence önergeyi geri çekip seçime gidelim.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu