GündemSon DakikaTransfer

Türker: Ahmet Nur Çebi, ‘Negredo bedava öneriliyor, niye almıyoruz’ dedi!

Spor yazarı Atilla Türker, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın “Belge istemiyorum. Herhangi bir kişinin bir cümlelik beyanını istiyorum” dediği Negredo’nun transferi konusunda Ahmet Nur Çebi’nin sözü ile cevap verdi: Bedava öneriliyor, niye almıyoruz!

Spor yazarı Atilla Türker, 12 Aralık günü Artı TV’de Asena Özkan’ın sunduğu Artı Spor programında oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Futbol dünyasında yaşanan ilişkilere değinen Türker, Beşiktaş’ın Negredo transferi ile ilgili önemli bir detayı ilk kez açıkladı.

Siyah-beyazlı takımın eski futbolcusu Negredo’nun transferi hakkında daha önce yaptığı açıklamalara istinaden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, “Atilla Türker yazdı, Negroda ile ilgili. Belge istemiyorum. Herhangi bir kişinin bir cümlelik beyanını istiyorum” sözlerine kulübün eski ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin beyanatı ile cevap verdi.

“Orman, ‘alacağız’ diyor ama 10 gün sonra 2.5 milyon euro gidiyor”

Spor yazarı Türker, “Fikret Orman dedi ki, ‘Atilla Türker yazdı, Negroda ile ilgi. Belge istemiyorum. Herhangi bir kişinin bir cümlelik beyanını istiyorum’ Allah’ın işi işte. Ertesi gün Cenk Ergün, ‘Bize bedava önerildi, biz almadık’ dedi. Fenerbahçe kanadı ile de görüştüm, herkes biliyor olayın içindekileri.

Hatta ilk kez söylüyorum, Ahmet Nur Çebi, başkan Fikret Orman’a ‘Bedava öneriliyor, biz niye almıyoruz’ diyor, Orman da ‘alacağız’ diyor. Ama 10 gün sonra 2.5 milyon euro gidiyor.” diyerek Negredo’nun transferi ile ilgili çok önemli bir detayı ilk kez paylaşmış oldu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu