FutbolGündem

Ünal Aysal’dan son dakika açıklaması; Başkan adayım Cemal Özgörkey!..

Galatasaray’da Olağanüstü Genel Kurul’da yeniden aday olup olmayacağı merak edilen Ünal Aysal şok bir açıklama yaparak başkan adayının Cemal Özgörkey olduğunu açıkladı.

Arsenal Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçın takımla birlikte Londra’ya giden Başkan Ünal Aysal, Atatürk Havalimanı’nda başkan adayının Cemal Özgörkey olduğunu söyledi.

Ünal Aysal, “Cemal Özgörkey adaylığını biraz sonra kendisi açıklayacak. Cemal Özgörkey’i destekliyorum. Kendisinin Galatasaray için çok faydalı işler yapacağına inanıyorum. Kendisi de donanımlı bir şekilde hazırlandı” diye konuştu.

Galatasaray Kulübü’nde gelecek ay sonunda yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulda aday olmayacağını daha önce açıklayan Aysal, gazetecilerin seçimle ilgili sorusu üzerine, “Size iyi bir haber vereyim. Bu sabah öğrendiğime göre bir müddetten beri Cemal

Ünal Aysal’ın başkan adayı Cemal Özgörkey

Özgörkey kardeşimiz başkanlık için hazırlanıyor. Geçtiğimiz 15-20 gün içinde hazırlıklarını başlatmıştı. Tamamlamış, büyük ihtimalle bugün o da adaylığını açıklayacak ve böylece benim de desteğime sahip olacak. Bir Galatasaray başkan adayı karşınıza çıkmış oldu. Hayırlısı olsun” diye konuştu.

Aysal, kendisinin aday olup olmayacağı yönündeki soruya, “Benim kararım belli ama Galatasaray’da hizmet kesintisiz devam eder. Cemal Özgörkey diğer adaylar kadar aynı şekilde Galatasaray’a hizmet etmiş iyi bir iş adamıdır. Galatasaray’ın bugünkü yaşam tarzını imkanlarını ve ihtiyaçlarını çok iyi bilen, buna göre de hesabını kitabını yapmış, Galatasaray’ı yönetebilecek her türlü güce ve tecrübeye sahip bir kişi. Herkesten önce ben kendisine başarılar diliyorum” yanıtını verdi.

Cemal Özgörkey ile görüşüp görüşmediği sorusu üzerine de Aysal, “Tabii dün konuştum. Daha önce de bir iki kez konuşmuştum. Hazırlıklarını büyük bir itinayla yaptı. Tahmin ediyorum bu sürece o da yetişmiş olacak” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu