DünyaFutbolGündem

2014 Dünya Kupası’na katılacak son 4 Avrupa ülkesi bu akşam belli olacak!..

2014 Dünya Kupası’na katılacak son 4 Avrupa ülkesi bu akşam belli olacak!..  NationalTurk’ün haberine göre, 2014’te Brezilya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’na katılacak son 4 Avrupa ülkesi bu akşam oynanacak play off rövanş maçları sonrası belli olacak.

Dünya Kupası Avrupa Play offlarında gecenin ilk maçı saat 21:00’de Romanya ile Yunanistan arasında oynanacak. Yunanistan’daki ilk maçta ev sahibi Yunanlar 3-1 galip gelerek büyük avantaj yakalamıştı.

Gecenin ikinci maçı ise saat 21:15’te Hırvatistan ile İzlanda arasında. Play offlara kalarak büyük sürpriz yapan İzlanda ile Hırvatistan arasında oynanan ilk maç golsüz beraberlikle sonuçlanmıştı.

Gecenin sonucu en çok merak edilen maçlarından biri olan İsveç Portekiz maçı ise saat 21:45’te başlayacak. Cristiano Ronaldo ve Zlatan İbrahimoviç’i bir kez daha karşı karşıya getirecek olan İsveç Portekiz maçı Kanal 24’ten canlı olarak ekranlara gelecek. Portekiz’de oynanan ilk maçı ev sahibi ekip 1-0 kazanmıştı.

Avrupa Play offlarında Dünya Kupası’na katılacak son takım ise saat 22:00’de oynanacak Fransa Ukrayna maçı ile belli olacak. Fransa Ukrayna maçı Samanyolu Haber TV’den naklen yayınlanacak. Ukrayna’daki ilk maçı ev sahibi Ukrayna 2-0 kazanmıştı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
%d