Gündem

Çarşı’dan örnek kampanya, Ultraslan’dan destek

Beşiktaş’ın dünyaca ünlü taraftar grubu “Çarşı”nın, Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) hastası 20 yaşındaki taraftar Akif Akgün’ün tedavisi için başlattığı yardım kampanyasına Galatasaraylı taraftar grubu “Ultraslan” da internet sitesinden destek verdi.

“Çarşı”nın web sitesinde taraftarın resminin de yer aldığı bilgilendirmede, tedavi için yaklaşık 50 bin liraya ihtiyaç olduğu, Akgün ailesinin ve yakın çevresinin bu ücreti karşılamaya imkanı olmadığı vurgulandı.

İnternet sitesinde ayrıca, Akgün’e yardım yapmak isteyenler için banka hesap numarası da yer alıyor. Akgün’e yardım etmek isteyenlerin, Türkiye İş Bankası’nın Bursa Koğukçınar Şubesi’ndeki “2209 0553011” numaralı Erkan Akgün hesabına para yatırabileceği bildirildi.

“ULTRASLAN”DAN DESTEK

Galatasaraylı taraftarlar, ezeli rakipleri Beşiktaş’ın yardıma muhtaç sempatizanı için kendi internet sitelerinden destek verdi.

Akif Akgün için başlatılan kampanyayı “www.ultraslan.com” adresli web sitelerine taşıyan sarı-kırmızılı taraftar grubu, “Yanındayız Akif” şeklinde başlıkla yayınladığı yardım kampanyası için hesap numarasını taraftarlarına duyurdu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu