Gündem

Giovani Dos Santos Galatasaray’da

Ve Cimbom 3. bombayı patlatıyor.

Galatasaray transferde atağa kalktı ve durmak bilmiyor. Haldun Üstünel bugün Jo ile birlikte ülkeye dönmeyince transfer dedikoduları hız kazandı ve en çok Dos Santos ismi ön plana çıktı. Bütün basın gelebileceğini yazdı. Biz kesin olarak açıklıyoruz. Dos Santos Galatasaray’da.

Jo transferi üstünden saatler geçmesine karşı Futbolistan.net ekibi olarak bu transferi kesin olarak açıklıyoruz.

GÜNCELLEME: Tottenham sitesinde Dos Santos sayfasında Dos Santos’un Ipswich Town’da görünüyor olması herkesin kafasında soru işareti yaratabilir fakat yine Tottenham resmi sitesinde ocak ayı giden oyunculara bakarsanız 5 isim göreceksiniz ve bunların arasında Dos Santos yok ayrıca Ipswich Town bu oyuncuyu tekrar kiralasa sitelerinde manşet olacağına emin olabilirsiniz çünkü geçen sene taraftarların en çok sevdiği futbolcu Dos Santos’tu. Dos Santos ile hiç bir sorun yok Galatasaray’a gelmek istiyor ancak Galatasaray yabancı sayısını azaltmaya çalışıyor; azalınca açıklanacaktır. Azaltılamazsa yani bir şekilde eldeki yabancılar gitmez veya sözleşmelerini dondurmazlarsa ozaman Dos Santos transferi gerçekleşmeyebilir ama bu oldukça küçük bir ihtimal diyebiliriz. Aynen Linderoth’ta olduğu gibi bir şekilde çözülecektir diye tahmin ediyoruz.

GÜNCELLEME2: Meksika gazetelerinden Depertivo Record gazetesine göre Dos Santos opsiyonsuz kiralanacak. Transferin pazartesi bitmesi bekleniyor. İlk güncellemede söylediğmiz gibi şuan da tek beklenen şey yabancı sayısının azaltılması. O olduğu anda transfer bitecek.

FUTBOLİSTAN ÖZEL HABER

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı