GündemTransfer

Eskişehirsporlu Tarık Çamdal Galatasaray’da!..

Eskişehirsporlu Tarık Çamdal Galatasaray’da!.. Eskişehirspor ile Galatasaray Tarık Çamdal için görüşmelere başladı!.. Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, Tarık Çamdal için Galatasaray ile görüşmelere başladıklarını ifade ederek önemli açıklamalar yaptı.

Menajerlerin oyuncunun kafasını karıştırdığını ifade eden Hoşcan, Galatasaray ile görüşmelerin başladığını da açıkladı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Mesut Hoşcan, “Tarık’ın kafası karışık. Menajerler kafasını karıştırıyorlar. Bizim sözleşmemiz sezon sonunda bitecek. Uzun zamandır sözleşmeyi uzatmaya çalışıyoruz ama menajeri bugün yarın diyerek bizi oyalamaya çalışıyor. Tarık’ın menajeri Çarşamba günü gelecek ve son sözü söyleyeceğiz.”

Eskişehirspor’un geleceğini planladıklarını anlatan Hoşcan, “Tarık gibi çok sayıda genç futbolcuya yatırım yapıyoruz. Eskişehirspor’un oyuncularından para kazanması gerekiyor. Kulübün hassasiyetlerini dikkate almak zorundalar. Eğer “Sezon sonu bedelsiz ayrılırız” gibi bir plan varsa bizde gerekeni yaparız. Gerekirse sezon sonuna kadar kadro dışı kalır ya da devre arasında bedelsiz olarak bir takıma satar şimdi çıkın işin içinden deriz. Çarşamba günü yapacağımızı görüşmede nihai sonuç ortaya çıkacak” diye konuştu.

Hoşcan, Galatasaray’dan resmi teklif aldınız mı şeklindeki soruya ise, “Evet. Arkadaşlarımız transfer için Galatasaray ile görüşmelere başladılar” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu