FutbolGündem

Eskişehirspor Kulübü’nün 49. kuruluş yıl dönümünü kutladı!..

Eskişehirspor Kulübü’nün 49. kuruluş yıl dönümünü kutladı!.. ES ES’in 49. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama yapıldı.

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, Porsuk Çayı üzerine kurulan platformdan kutlamalara katılan taraftarlara hitaben yaptığı konuşmada, Eskişehirspor’un genel kurullarının ilan edilen tarihlerde yapıldığını belirterek, taraftarın istediği şeyleri en iyi şekilde organize etmek için çalıştıklarını söyledi.

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Eskişehirspor camiasında beraberliğe ihtiyaç olduğunu ifade eden Hoşcan, şöyle konuştu: “Bazen çıkıp da gazetelerde, televizyonlarda, bu büyük camiaya arkadan konuşmayı asla kabul etmiyorum ve etmeyeceğim. Konuşulacak bir yer varsa, o mecralar kongrelerdir, konuşacak kişiler buraya gelir ve orada derdini anlatır. Transfer yapacağız, taraftarımız merak etmesin.”

Eskişehirspor oyuncularından Hürriyet Gücer de camianın ve taraftarının coşkulu, her zaman yanlarında olduğunu belirterek, Eskişehir’de çok büyük bir futbol potansiyeli bulunduğunu anlattı.

Gücer, Eskişehirspor’un Avrupa Kupası’na gitmesini temenni ettiğini ve futbol hayatını aynı takımda tamamlamak istediğini kaydetti. Kaleci Sinan Alaağaç da Eskişehirspor’un hayatının her alanında olduğunu, doğum gününü kutladıklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından 49. yıl pastası Hoşcan ve üyeler tarafından kesildi, yerel sanatçılar konser verdi. Es-Es Bandosu, seslendirdiği marşlarla taraftarları coşturdu, yakılan yüzlerce meşale ilgi çekti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu