FutbolGündem

Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor Yönetimi’nden affını istedi

Eskişehirspor’da oynadığı futbol yerine yaptığı olumsuz hareketlerle gündeme gelen ve Başkan Halil Ünal’ın isteğiyle satış listesine konan Batuhan Karadeniz, yönetimden affını istedi.

Bir süre A2 takımıyla antrenmanlara çıkarılan Batuhan, Başkan Yardımcısı Mesut Hoşcan’dan kulüp olarak kendisine bir şans daha verilmesini isteyerek, “Artık uslandım. Futboluma bakacağım. Bana bir şans verin” dediği öğrenildi. Yönetimin Batuhan ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde teknik direktörün direktifleri doğrultusunda vereceği kaydedildi.

Beşiktaş’dan ikinci kez Eskişehirspor’a geldikten sonra bu kez futboluyla değil saha dışındaki olumsuz olaylarıyla gündem oluşturan Batuhan Karadeniz, sonunda uslanmaya karar verdi. Aklı başına gelen golcü futbolcu geçtiğimiz sezon yaptığı davranışlarıyla herkesin büyük tepkisini almış ve son olarak Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın da sabrını taşırmıştı.

Başkan Halil Ünal’ın satış listesine koyduğu ancak yeni teknik direktör Skibbe’nin takımın başına geçmesiyle birlikte yeniden takıma çağırılan Batuhan Karadeniz, Belçika kampının bir bölümünde yer almıştı. Bir süre de A2 takımıyla antrenmanlara çıkan Batuhan, şimdi de Başkan Yardımcısı Mesut Hoşcan ile görüşerek, yönetimin kendisini af etmesini istediği öğrenildi.

Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor Yönetimi’nden affını istedi

Batuhan’ın Mesut Hoşcan’a giderek, “Abi, bana son bir şans daha verin. Artık düzeleceğim, kendime geldim. Bundan böyle kendimi futbola vereceğim. Bu konuda merak etmeyin, elimden geleni yapacağım. Lütfen bana bir şans daha verin” dediği kaydedildi.

Mesut Hoşcan’ın ise Batuhan’a, “Önemli olan söz vermen değil. Bu sözlerin uygulanması,hayata geçirilmesidir. Bu sözlerini hayata geçirirsen biz bu şekilde ikna olabiliriz” diye yanıt verdiği belirtildi. Yönetimin kararının ise, teknik patron Skibbe’nin Batuhan ile ilgili vereceği karara bağlı olduğu dile getirildi. Skibbe’nin Batuhan’ı bir süre daha idmanlarda takip edeceği ve oynanacak olan hazırlık maçlarının ardından bu konudaki kararını vereceği belirtildi.

Bu bağlamda, bu zamana kadarki hazırlık maçlarında yer almayan Batuhan 6 Ağustos’ta takımla birlikte idmanlara çıkacak ve Skibbe de kararını buna göre verecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu