FutbolGündem

Galatasaray’da Londra dönüşü gergin anlar; Semih Kaya, taraftarların üzerine yürüdü!..

Galatasaray’da Londra dönüşü gergin anlar; Semih Kaya, taraftarların üzerine yürüdü!.. Galatasaray İstanbul’a döndü, havalimanında gergin anlar yaşandı.

Sarı – kırmızılı taraftarın Semih Kaya’ya söylediği bir söz üzerine, genç futbolcu taraftarın üzerine yürüyerek, “Gel yüzüme söyle” diye tepki gösterdi…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda dün Arsenal’e 4-1’lik skorla mağlup olan Galatasaray İstanbul’a döndü. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, sarı – kırmızılı takım Arsenal ile Londra’da oynanan karşılaşmanın ardından bugün özel bir uçakla İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’na inen kafilede futbolcuların mağlubiyet nedeniyle oldukça moralsiz olmaları dikkat çekti.

Futbolcular bazı taraftarlarla fotoğraf çektirirken, bir sarı-kırmızılı taraftarın Semih Kaya’ya tepki göstermesi üzerine futbolcu ile aralarında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Sarı-kırmızılı taraftarın genç futbolcuya söylediği bir söz üzerine, Semih Kaya taraftarın üzerine yürüyerek, “Gel yüzüme söyle” diye tepki gösterdi. Semih ve taraftar arasındaki gerginlik güvenliğin araya girmesi ile önlendi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu