FutbolGündemTransfer

Gaziantepspor, Ankaragücü’nden Turgut Doğan Şahin’i transfer etti!..

Gaziantepspor, Ankaragücü’nden Turgut Doğan Şahin’i 1.3 milyon lira bonservis bedel, karşılığında kadrosuna kattı.

Gaziantepspor kulübü, Ankaragücü’nün genç futbolcusu Turgut Doğan Şahin’i transfer ettiklerini açıkladı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada Turgut Doğan Şahin’in 1 milyon 300 bin TL bonservis bedeli karşılığında transfer edildiği belirtilirken şu ifadeler kullanıldı;

Kulübümüz, genç oyuncu Turgut Doğan Şahin transferi konusunda MKE Ankaragücü Kulübü ile 1 milyon 300 bin TL bonservis bedeli karşılığında her konuda anlaşmaya varmıştır. Oyuncunun bonservis bedeli olan 1 milyon 300 bin TL tutarında transfer ücreti MKE Ankaragücü kulübüne peşin olarak ödenerek anlaşma imzalanmıştır. Kulübümüz ile Turgut Doğan Şahin arasında yapılan görüşmede genç oyuncuyla prensipte anlaşmaya varılmıştır.

Ayrıca kulübümüz, Kulüpler Birliği’nde Ankaragücü Başkanı Sayın Sami Altınyuva’ya verilen sözün gereğini yerine getirerek, Ankaragücü’nün içinde bulunduğu bu durumu fırsat bilmeyip hiçbir oyuncusunu bedava alma yoluna gitmemiştir. Talip olduğu oyuncular için önce kulübüyle temasa geçip, gerekli izni alarak transfer görüşmesi yapmıştır.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu