GündemSon DakikaTransfer

Gökhan Töre: Affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, kişisel Twitter hesabından, “9 aydır maaşımı alamadım. Ve yine tekrarlıyorum, affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım” diyerek isyan etti.

Beşiktaş’ta uzun zamandır kadro dışı kalan ve takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren Gökhan Töre, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Kadro dışı kalma sebebiyle ilgili siyah-beyazlı yönetimden herhangi bir açıklama alamadığını belirten Töre, “Kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden iki gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadığımı sizinle paylaşmıştım. İki gün içerisinde profesyonel bir transfer gerçekleştirmenin mümkün dahi olamayacağını tahmin edersiniz” ifadelerini kullandı.

“Affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım”

Uzun zamandır kulüpten bir ödeme de almadığını açıklayan 27 yaşındaki oyuncu, “9 aydır maaşımı alamadım. Ve yine tekrarlıyorum, affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım. Bu suçlamanın sadece arkasına saklanılacak bir algı oluşturma çabası olduğu kanısındayım. ‘Hem maddi sıkıntılar var diyorsunuz hem para vereceksiniz hem de kiralık vermediniz bir de üstüne oynatmıyorsunuz’ belirsizliğinin muhatabı şahsım değildir. Teşekkür ederim. Saygılarımla” ifadesini kullandı.

Gökhan Töre’nin Beşiktaş ile olan mukavelesi 30 Haziran’da sona erecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu