FutbolGündem

Kasımpaşa’nın Kemerburgaz Tesisleri hizmete açıldı!..

Kasımpaşa’nın Kemerburgaz Tesisleri hizmete açıldı!.. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa Kulübü’nün Kemerburgaz Tesisleri’nin açılışını yaptı…

Türkiye’nin en moderni olan Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri, dünyada da ilk 20 arasında yer alıyor. HTSpor’un haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, açılış töreninden önce basın mensuplarına Kasımpaşa atkısıyla poz verdi.

Açılışa Ciner Holding Başkanı Turgay Ciner’in yanı sıra Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım, Ciner Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Saraç, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze ve futbolcular katıldı.

Kurdelayı keserek açılışı gerçekleştiren Başbakan Erdoğan şunları söyledi:

“Henüz tesisi gezmedim ama fotoğraflarını görmüştüm. Gerçekten şu anda Süper Lig’de müstesna tesislere sahip olan Kasımpaşamız’ın, doğduğum, büyüdüğüm yer olması sebebiyle bu tesislere kavuşmuş olmasından dolayı bahtiyarız. Örnek olma noktasında iddialı bir çıkış oldu. Alt yapısıyla birlikte çok daha güçlü bir geleceğe sahip olacak olan Kasımpaşa, sadece futbolda değil diğer branşlarda da adını yazdıracaktır. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Ne kadar heyecanlı olduğumu anlayın. Kemerburgaz’ın değişimine de katkı sağlayan bir yatırım. Yönetimi kutluyorum. Kurdelayı da bu temenniyle kesiyoruz. Ya Allah, bismillah.”

Başbakan Erdoğan açılışta yaptığı konuşmanın ardından tesisleri gezdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu