FutbolGündem

Pablo Martin Batalla ülkesine döndü!..

Pablo Martin Batalla ülkesine döndü!.. Bursaspor’da teknik direktör Christoph Daum’la anlaşamadığı gerekçesiyle ayrılma kararı alan Arjantinli futbolcu Pablo Martin Batalla, ülkesine dönerken taraftarlar tarafından havalimanında uğurlandı…

Eşi, babası ve menajeri Suzan Naguf ile THY’nin tarifeli seferiyle saat 09.30’da Brezilya’nın Sao Paulo kentine hareket eden Batalla’yı, Atatürk Havalimanı’nda çok sayıda Bursaspor taraftarı da yalnız bırakmadı. Batalla, taraftarların tezahüratları ve sözleri karşısında zaman zaman duygusal anlar yaşayarak, gözyaşlarını tutamadı.

Prag’a gitmek için havalimanında bulunan teknik direktör Yılmaz Vural ile menajer Süha Sidal, bir süre Batalla ile sohbet etti. İkili daha sonra Batalla ile vedalaştı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, taraftarlar, İspanyolca “Gitme kal bu şehirde” yazılı bir pankart açarak, Daum ile yönetim aleyhinde tezahüratlarda bulundu. Batalla da taraftarlarla tek tek vedalaşarak, onlarla fotoğraf çektirdi.

Batalla, Atatürk Havalimanı’na kendisini uğurlamaya gelen taraftara şaşırdığını söyledi. Arjantinli futbolcu, “Bursa’da söylediğim gibi kendimi Bursaspor taraftarı gibi hissediyor ve tekrar döneceğime inanıyorum” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu