FutbolGündem

‘Volkan Demirel bir patoo kuşudur!..’

‘Volkan Demirel bir patoo kuşudur’!.. Eski hakem, bugünün yorumcusu Ahmet Çakar’dan Volkan Demirel’e Patoo Kuşu benzetmesi…

Yorumcu Ahmet Çakar, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel için, “Milli takım maçında 5 kişi bağırdı diye sahayı terkeden Volkan, 20 bin Bursaspor taraftarı kendisi için vatan haini diye bağırırken neden sahayı terk etmedi? Volkan bir patoo kuşudur. Patoo kuşu bulunduğu ortamın rengini alan bir kuştur. Volkan da öyledir” dedi.

Beyaz TV’de ekranlara gelen Derin Futbol programına eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar’ın Volkan için yaptığı benzetme damga vurdu. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Ahmet Çakar, Milli Takımımızın Kazakistan ile oynadığı maç öncesi tribünlerin belirli bir kısmının tepkisi ile sahayı terk eden Volkan Demirel’i eleştirilerine devam ederken, milli kaleciye “Bursaspor maçında sahayı neden terk etmedin?” diye sordu.

“20 BİN KİŞİ VATAN HAİNİ DİYE BAĞIRDI”

Bursaporlu 20 bin taraftar maçın önemli bölümünde Volkan Demirel için ‘ Vatan haini’ diye bağırdı diyen Çakar, “Milli takım maçında 5 kişi bağırdı diye sahayı terkeden Volkan Demirel, 20 bin Bursapor taraftarı kendisi için vatan haini diye bağırırken neden sahayı terk etmedi?” sorusuyla kaleci Volkan’a sert tepki gösterdi.

Volkan’ın tribünlere herhangi bir reaksiyon vermemesini de değerlendiren Çakar, “Volkan bu akşam iri kuzu gibi oldu. Volkan bir patoo kuşudur. Patoo kuşu bulunduğu ortamın rengini alan bir kuştur. Volkan da öyledir! “dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu