FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Rıdvan Dilmen’den Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a istifa çağrısı!..

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Kupayı Trabzon’a getireceğiz” diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a canlı yayında istifa çağrısı yaptı.

NTV’de ekrana gelen Yüzde Yüz Futbol programında konuşan ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Bakan Erdoğan Bayraktar’ın Trabzon’da yaptığı açıklamaları sert bir dille eleştirerek, Bayraktar’ın Başbakan Erdoğan’ı zor durumda bıraktığını söyledi. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz yıl Türk Telekom Arena Stadı’nın açılışında, o dönem TOKİ Başkanı olarak görev yapan Bayraktar’ın yaptığı açıklamalarla Galatasaray taraftarlarını oldukça sinirlendirdiğini ve Başbakan Erdoğan’a tepki gösterilmesine yol açtığını söyledi.

BAŞBAKANI ZOR DURUMDA BIRAKTI

Fenerbahçe’nin maçlarını şikeyle kazandığının kanıtlanması durumunda kupanınTrabzonspor’a verileceğini dile getiren Rıdvan Dilmen, “Bir bakan herkesten önce Türk spor kamuoyunu ve Başbakanı zor durumda bırakıyor. Yargı sonunda Fenerbahçe şike işlerine bulaştıysa, Trabzonspor anasının ak sütü gibi şampiyonluğu alacaktır.” dedi.

BAKAN BAYRAKTAR İSTİFA ETMELİ

Dilmen sözlerine şöyle devam etti; Yargı süreci devam ederken bir bakanın Başbakanı ve ülkedeki durumu kaosa sokacak açıklamalar yaptı. Bir bakan şu kadar bir kaosta bunları söylüyorsa Türk spor kamuoyunu zor durumda bıraktı. Ben olsam istifa ederdim. Bence istifa etmeli.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu