GündemTransfer

Trabzonspor’dan 4 imza!..

Trabzonspor’dan 4 imza!.. Bordo-mavili kulüp, pilot takımı 1461’den bünyesine kattığı Abdülkadir, Yusuf, Fatih ve Caner ile sözleşme imzaladı…

Trabzonspor, pilot takımı 1461 Trabzon’dan bünyesine kattığı Abdülkadir Özdemir, Yusuf Erdoğan, Fatih Öztürk ve Caner Osmanpaşa ile sözleşme imzaladı. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde külup futbol direktörü Ünal Karaman’ın hazır bulunduğu imza töreninde Abdülkadir, Fatih ve Caner ile 5 yıllık, 1461 Trabzon’da 3 yıllık sözleşmesi bulunan Yusuf ile kiralık olarak sözleşme yapıldı.

Karaman, imza töreninde yaptığı konuşmada, 4 değeri oyuncuyu Trabzonspor bünyesine kattıkları için mutlu olduklarını belirterek, “İnşallah 1461 Trabzon’da gösterdikleri hizmeti, başarıyı Trabzonspor’da üstüne koyarak devam ettirecekler. Elbirliğiyle elde edeceğimiz başarılara ciddi katkılar yapacaklardır” dedi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Karaman, dedikodularla hareket etmediklerini, somutlaşması halinde alacakları oyuncuyla imza atacaklarını kaydetti. Abdülkadir Özdemir, çocukluğundan beri taraftarı olduğu kulübün bir parçası olduğunu belirterek, “İnşallah uzun yıllar bu formayı terletip başarılı oluruz. Mustafa hocaya teşekkür ediyoruz. Güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

Kaleci Fatih Öztürk de teknik direktör Mustafa Akçay’a kendilerine güvendiği için teşekkür ederek, “İnşallah Türk futbolu ve Trabzonspor adına hayırlı bireyler oluruz. Çok konuşma vakti değil, icraat zamanı. Artık insanların beklediği sevinci yaşatma adına elimizden geleni iyapacağız” diye konuştu.

Yusuf Erdoğan ise 8-9 senedir beklediği imzayı attığını vurgulayarak, ” Konuşacak çok şey yok. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Artık memleketim Isparta Davraz kampını iyi geçirip formayı almak için gün sayıyoruz” ifadelerini kullandı. Caner Osmanpaşa ise 1461 Trabzon’dan bu yana kendilerini destekleyen, pay sahibi olan herkese teşükker ederek, “Bundan sonrası bize kalmış. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu