FutbolGündem

Trabzonspor’dan teknik direktör ve golcü transferi açıklaması!..

Trabzonspor Yönetimi’nden teknik direktör ve golcü transferi açıklaması!.. Trabzonspor Kulübü teknik direktör arayışlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Ancak açıklamada dikkat çeken nokta ara transferde görüşülen dünyaca ünlü golcü isimlerin dile getirilmesiydi…

Trabzonspor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, teknik direktör konusunda sayısız ismin gündeme geldiği, adı geçen isimlerle temaslarının söz konusu olmadığı ancak bu konuya yönelik çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu tarafından, kulübün internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, teknik direktör Mustafa Akçay ile yolların ayrılmasının ardından, yazılı ve görsel medyada bu görev için birçok isimle görüştüklerine ilişkin haberler yeraldığı kaydedildi. Ntvspor’un haberine göre, açıklamada, camianın beklentisini başka yöne çeken ve taraftarı yanılgıya düşüren bu tip haberlere itibar edilmemesi gerektiği belirtilerek;

Benzer haberler ara transfer döneminde de yapılmış ve sonrasında da transfer görüşmelerinin gerçekliğine ilişkin bazı suçlamalarla karşı karşıya kalınmıştır. Kulübümüz ara transfer döneminde 5 santrafor ile görüşmüştür. Bafetimbi Gomis, Demba ba, Oscar Cardozo, Papiss Cisse ve Mame Biram Diouf’la temasa geçtik. Bazılarının kulüpleri, bazılarının ise kendileri ile Trabzonspor’un geleceğini düşünerek maddi konularda anlaşamadık.

Teknik direktör konusunda da yine sayısız isim gündeme gelmektedir. Adı geçen isimlerle temasımız söz konusu değildir ancak bu konuya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor’u hedeflediği başarıya taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu