FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen istifa etti

TV yorumcusu Rıdvan Dilmen Sabah ve Fotomaç gazeteleri ile yollarını ayırdı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün şike yasasını veto etmesinin ardından başlayan tartışmalarda en çok konuşulan isimlerden biri olan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen istifa etti.

Televizyon yorumculuğuna devam edeceğini belirten Rıdvan Dilmen, Sabah ve Fotomaç gazeteleri ile yollarını ayırdı. Rıdvan Dilmen Medyatava’ya yolladığı istifa açıklamasında “1,5 yıldır yazılarımla görev aldığım Sabah ve Fotomaç gazetelerinden 6 Aralık 2011 tarihi itibariyle ayrılıyorum. Turkuvaz Grubu yöneticilerine ve çalışanlarına, bana sayfalarında yer verdikleri için teşekkür ederim. Değerli okurlarımın ve izleyenlerimin NTV, NTV Spor ve Star TV’deki yorumlarımla karşılarında olacağım” ifadelerini kullandı.

Dün akşam Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol Programı’na Rıdvan Dilmen’in Başbakan Erdoğan ile olan samimiyeti ve Başbakanın evinde bir gece kaldığı iddiaları ile Dilmen ve AKP’li Şamil Tayyar arasında yaşanan tartışmalar damga vurmuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu