FutbolGündem

Ünal Aysal’dan futbolculara; Koyunlara pabuç bırakmayın!..

Ünal Aysal’dan futbolculara; Ben burada aslanlar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın!.. Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal, Florya’da yönetim kurulu toplantısının ardından futbolculara, yönetimin ve taraftarın her zaman yanlarında olduğunu söyledi…

Galatasaray’da bugün 16:00’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı sona erdi. Skorer’in edindiği bilgiye göre bu toplantı bir hesap sorma toplantısı olmadı. Başkan Aysal ve yönetim, teknik direktör Mancini ve futbolculara moral vermeye çalıştı.

Galatasaray’da kritik toplantının ardından, Başkan Aysal antrenmandan önce soyunma odasında futbolcularla bir araya geldi ve onlara destek olmak için burada olduklarını söyledi. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Başkan Aysal’ın futbolculara yaptığı konuşma şöyle:

“Biz buraya Florya’ya hesap sormak için değil, 25 milyon taraftarın size olan güvenini iletmek için geldik. Son zamanlardaki yayınların amacı, bana, hocamıza ve size yönelik eleştiriler getirmek değil. Asıl amaç malesef içini karıştırmaktır. Büyük camialar büyüklüklerini asıl zor günlerinde gösterirler. Hepimiz aynı gemideyiz, zor günleri birlikte aşacağız. Maç kaybedebilirsiniz ama cesaretinizi asla kaybetmeyin. Ben burada aslanlar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın.” ifadelerini kullandı.”

Öte yandan başta Başkan Aysal olmak üzere yöneticiler, teknik kadro ve oyunculara başarılar diledikten sonra bir süre antrenmanı izledi.

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı