FutbolGündem

Yattara; Sadri Şener ve Nevzat Şakar futbolu bilmiyorlar

Trabzonspor’un eski oyuncusu Yattara Sadri Şener çok sert eleştirdi. Gineli futbolcu “Sadri Şener olsun, Nevzat Şakar olsun, futbolu bilmiyorlar. Futbolu inşaat sektörü gibi zannettiler” dedi.

2003-2011 yılları arasında Trabzonspor’da forma giyen İbrahima Yattara, geçen yıl Suudi Arabistan’ın Al Shabab takımına transfer olmuştu. Habera.com’un haberine göre, bir yıl sonra bu kez Mersin İdmanyurdu formasıyla Süper Lig’e dönecek olan Gineli futbolcu, Trabzospor’dan ayrılışını anlattı.

Başkan Sadri Şener ve Şenol Güneş’le problemleri olduğunu söyleyen Yattara “Trabzonspor’dan kendim ayrılmak istedim. Şenol Güneş beni oynatmıyor, devamlı yedek bırakıyordu. İstenmediğim yerde durmak istemedim. Başkan beni sevmiyor, hoca beni oynatmıyor. Çok sıkıntı çektim” diye konuştu.

Gineli futbolcu “Trabzon her zaman benim kalbimde ayrı bir yeri olan bir yer olarak kalacak. Ama maalesef Trabzonspor kötü yönetiliyor. Sadri Şener olsun, Nevzat Şakar olsun, futbolu bilmiyorlar. Futbolu inşaat sektörü gibi zannettiler” dedi.

Selçuk İnan, Egemen, Engin, Ceyhun, Burak gibi oyuncuların takımdan ayrılmasını da değerlendiren Yattara şöyle konuştu; Bu oyuncuların hepsi Sadri Şener döneminde gitti. Sadri Şener futbolcuları para verip alıyor ama sonra bedava gönderiyor. Ben bile bedavaya gittim.

Özellikle Burak’ın gitmesine nasıl izin verdiler anlamak mümkün değil. Adam gol atıyor, kral orada. Neden bırakıyorlar? Şenol Güneş futbolu biliyorsa ne yapıp ne edip Burak’ı takımda bırakmalıydı. Bence çok yanlış transfer.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu