FutbolGündem

Ankaragücü’nün Antalya kampı parasızlık yüzünden iptal oldu!..

Spor Toto Süper Lig’de maddi olarak zor günler geçiren Ankaragücü’nde krizlere bir yenisi daha eklendi. Başkent ekibinin Antalya kamp programı istenilen otel rezervasyonun gerçekleştirilememesi nedeniyle iptal edildi.

102 yıllık futbol çınarı Ankaragücü’nde şokların ve krizlerin ardı arkası kesilmiyor. Yaşanan mali sıkıntı yüzünden elindeki oyuncuları bir bir kaybeden başkent temsilcisinde bugün Hürriyet Güçer’in sözleşmesini tek taraflı fesh etme hakkını elde etmesiyle yaşanan şokun ardından 2. şok haberi de yönetimden geldi.

İlk yarının bitiminin ardından teknik direktör Hakan Kutlu’nun yaptığı ve oyuncularına açıkladığı devre arası Antalya kamp programı istenilen otel rezervasyonun gerçekleştirilememesi nedeniyle iptal edildi. Sporx.com’un haberine göre, bunun üzerine Ankara dışında bulunan bir çok futbolcu daha önceden ayarladıkları Antalya seyahat programlarını iptal etmek zorunda kaldı.

Teknik direktör Hakun Kutlu’da kamp krizini doğrulayarak, “Evet devre arası çalışmasını Antalya’da yapmayı planlamıştık ama ama olmadı, gidemiyoruz. Bu nedenle kendi tesislerimizde çalışacağız” dedi. TFF nezdinde sözleşmesini fesh etme hakkını elde eden Hürriyet’in ödenmeyen geçmiş alacaklarının 800 bin TL olduğu öğrenildi.

Bu arada bugün de bir grup avukat ve icra memurunun haciz işlemi için tesislere geldiği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: