Futbolda ŞiddetGündem

Beşiktaş mali genel kurulunda kavgalar çıktı

Bir kulüp çalışan ile Başkan Ahmet Nur Çebi'nin yakını olan bir şahıs Ahmet Nur Çebi'yi eleştiren Berk Tunca'nın üzerine yürüdü. Berk Tunca'nın konuşmasına engel olundu

Beşiktaş mali genel kurulunda kavgalar çıktı

Beşiktaş Kulübünün 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısında kongre üyeleri arasında gerginlik yaşandı.

BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede kürsüde açıklamalarda bulunan üye Berk Tunca’nın konuşması sırasında, Ahmet Nur Çebi’nin yakını olan başka bir kongre üyesi Özer Özçetin’in tepki göstermesi üzerine bazı siyah-beyazlı üyeler arasında arbede oldu.

Berk Tunca’ya destek veren üyelerin Özer Özçetin’e karşılık vermesi üzerine başlayan olayların ardından taraflar birbirlerinin üzerine yürüdü. Tunca’nın kürsüden inmesinin ardından gerginlik daha da büyürken, iki grup arasında kısa süreli kavga yaşandı. Polislerin ve güvenlik görevlilerin araya girmesiyle olaylar yatıştırılırken, kongreye 10 dakika ara verildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tunca’ya ifadelerinden dolayı sert tepki göstererek yönetim kuruluna ayrılan bölümden sinirli bir şekilde ayrıldı. Çebi ve kendisine destek veren yönetim kurulu üyeleri, kürsünün arkasında kendileri için ayrılan yere geçti.

Bu arada bir kulüp çalışanı olan Armağan Pektaş isimli kişi Tunca’nın üzerine yürüdüğü görüldü.

Ahmet Nur Çebi çok sinirlendi 10 dakika ara verildi.

Kongre üyesi Berk Tunga’nın konuşması sonrası başkan Ahmet Nur Çebi çok sinirlendi.  Tunga, “Önümüzdeki hafta yaklaşık 12 dava açacağız demiştiniz. Açıldı mı açılmadı mı bize bilgi verirseniz seviniriz. 85 gün oldu” dedi. Başkan Ahmet Nur Çebi çok sinirlendi. Çebi, “20 tane açıldı dedik evladım. Yapma! Bir şey söylemek için söyleme” deyip elini sert şekilde masaya vurdu ve salonu terk etti. Çebi’nin yanına koşarak gelen yönetici Umut Şenol, Çebi’yi sakinleştirmeye çalıştı.

Divan Başkanlığı polise müdahale için çağrıda bulundu.

Tunga’nın kürsüden inmesinden sonra Beşiktaş Youtube kanalı yayını kesti ancak salondan gelen ve sosyal medyaya düşen görüntülerde, tekme tokat kavga olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga !..

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu