FutbolGündem

Beşiktaş’ta stat krizi çözüldü!..

Beşiktaş’ta stat krizi çözüldü!.. Kasımpaşa Kulübü ile yapılan sözleşmeyi fesh eden siyah beyazlı yönetim, ikinci yarıdaki maçlarını Olimpiyat Stadı’na oynama kararı aldı…

Beşiktaş, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı defterini kapattı. Ntvspor’un haberine göre, bu sezon maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynama kararı alan Beşiktaş Yönetimi, ligin ilk 8 haftasındaki iç saha maçları için Olimpiyat Stadı’nı kullanmıştı. Daha sonra Kasımpaşa Stadı’na geçen siyah – beyazlı takım, ligin ilk yarınsındaki diğer karşılaşmalarını bu statta yaptı.

Ancak 15. haftadaki Kasımpaşa-Beşiktaş maçının tekrarına karar verilmesi ve Kasımpaşa Kulübü ile yaşanan gerginlik sonrası siyah beyazlılar, ikinici yarı maçları için yeniden Olimpiyat Stadı’nın yolunu tutacak. Son yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, Kasımpaşa Kulübü ile yapılan anlaşmayı feshetme kararı alındı.

Yaşanan bu son gelişmenin ardından Beşiktaş’ın 31 Ocak’ta oynayacağı ikinci yarının ilk iç saha maçı olan 19. haftadaki Kayseri Erciyesspor karşılaşması Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu