FutbolGündem

Maskeli toplantıda Nihat Özdemir “Ligler başlayacak” dedi

Uzun zamandır çok tartışılan Süper Lig’in başlamasıyla ilgili TFF Başkanı Nihat Özdemir 18 kulüple de ligin 12 Haziran’da başlaması için anlaştıklarını ancak son kararın 28 Mayıs’ta verileceğini açıkladı.

Yeni tip Coronavirüs pandemisi nedeniyle liglerin durumuyla ilgili TFF ile Kulüpler Birliği Vakfı, Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde bir araya geldiler.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, başkan vekilleri Mehmet Baykan, Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, genel sekreter Kadir Kardaş, Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, vakfın başkan yardımcısı ve Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile başkan yardımcısı Yusuf Günay ve Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Fatih Saraç Riva’daki toplantıya katıldılar.
UEFA ve TFF Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren ile TFF Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bülent Bayraktar da Riva’da yer aldı.

Toplantı salonunda bulunanların, maske kullandıkları görüldü.

Futbolistan

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu