Gündem

BJK Divan Kurulunda Tarihi Buluşma !

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: "Biz hesap sormaya geliyoruz, bizden hesap sormak isteyen, böyle bir taahhüdü olan varsa onları da bekliyoruz."

Beşiktaş eski Başkanı Fikret Orman, Ajansspor’dan Kartal Yiğit’e yaptığı özel açıklamada Divan Kurulu’na arkadaşlarıyla birlikte gideceğini söyledi. Orman, “Divan’ın durumuna göre bana söz hakkı düşerse kullanırım” diye konuştu.

Beşiktaş’ta divan kurulu, tarihi bir hesaplaşmaya sahne olacak

Beşiktaş’ta Aralık’ta yapılacak olan yılın son divan kurulu toplantısı tarihi bir hesaplaşmaya sahne olacak. Beşiktaş başkanlığını bıraktığından bu yana camiadan uzaklaşan Fikret Orman, yeniden sahne almaya hazırlanıyor.

Hesap sormaya geliyoruz”

Haberi, Orman ile birlikte yönetimde yer alan eski yöneticilerden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından duyurdu. Mahmutyazıcıoğlu, attığı tweet mesajında, “Sağolsunlar bir çok kişi arıyor, 2 soru var 1. Divan a katılacakmısınız, 2. Mali genel kurul a katılacakmısınız. Kendi adıma ve Fikret Başkan adına cevap veriyorum. EVET, BİZİM Sözümüzden döndüğümüz görülmemiştir. Görüşmek üzere” dedi.

‘Hesap sormaya geliyoruz’
Mahmutyazıcıoğlu ardından ikinci bir paylaşım daha yaparak, hesap sormaya geldiklerini de söyledi: “Bir şey daha söylemek istiyorum, lütfen hesabın altını çizelim artık. Beşiktaşı bu algı operasyonlarından, kısır döngülerden çıkartalım. Biz hesap sormaya geliyoruz, bizden hesap sormak isteyen, böyle bir taahhüdü olan varsa onları da bekliyoruz.”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı