DünyaFutbolGündem

Cüneyt Çakır, Japonya’da Avrupa Kıtası’nı temsil edecek

Cüneyt Çakır, Japonya’da Avrupa Kıtası’nı temsil edecek… Cüneyt Çakır, Japonya’da bir ilke imza atacak. FIFA kokartlı hakemimiz, 6-16 Aralık tarihleri arasında Japonya’da düzenlenecek FIFA Dünya Kulüpler Kupası’nda Avrupa kıtasını temsil edecek.

Cüneyt Çakır, Japonya’da bir ilke imza atacak. FIFA kokartlı hakemimiz, 6-16 Aralık tarihleri arasında Japonya’da düzenlenecek FIFA Dünya Kulüpler Kupası’nda Avrupa kıtasını temsil edecek. Ntvspor’un haberine göre, Şampiyonlar Ligi’nde birbirinden zorlu maçları başarıyla yöneten Cüneyt Çakır, Dünya Kulüpler Kupası’nda görev yapmak için Japonya’ya gitti.

Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun ile birlikte Avrupa’yı temsil eden tek trio olacak. Çakır ve ekibi, bu görevi yapan ilk Türk hakemleri olarak da dikkat çekiyor. FIFA, 6-16 Aralık tarihleri arasında Japonya’da yapılacak. FIFA Kulüpler Dünya Kupası’na UEFA’yı temsilen Şampiyonlar Ligi şampiyonu Chelsea, Orta ve Kuzey Amerika’yı Monterrey, Güney Amerika’yı Copa Libertedores galibi Corinthians Paulista, Okyanusya’yı Auckland City FC temsil edecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu