FutbolGündem

Hakan Çalhanoğlu’ndan Fatih Terim’e sitem!..

NationalTurk’ün haberine göre, Fatih Terim tarafından A Milli takıma çağrılmayan Hakan Çalhanoğlu, sakat olmadığını ve formunun zirvesinde olduğunu belirterek neden çağrılmadığını bilmediğini söyledi.

Gökhan Töre ile yaşadığı silah olayının ardından Fatih Terim’in yok saydığı Hakan Çalhanoğlu sessizliğini bozdu. Bayer Leverkusen’in yıldızları Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu ile Beşiktaşlı Gökhan Töre arasında silahlı gerginlik yaşanmış, 1 sene sonra ortaya çıkan bu olaydan dolayı Leverkusen’li yıldızlar ‘sakatlık’ gerekçe gösterilerek Fatih Terim tarafından Letonya ve Çek Cumhuriyeti kadrosuna alınmamıştı.

Sakatlıkları geçen Hakan ve Ömer, Terim’in Brezilya ve Kazakistan’la oynanacak maçların kadrosunda yine kendilerine yer bulamadı. Bu durum sonrası Hakan Çalhanoğlu sessizliğini Fanatik’e bozdu. Yıldız oyuncu, milli formayı giyemeyecek olmanın üzüntüsünü yaşadığını belirterek, “Çağırılmayı bekliyordum. Oldukça formdayım. Sakatlığım da yok. Bu tercih sebebiyle büyük hayal kırıklığına uğradım. Neden çağırılmadığımı ve bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Çok üzgünüm” dedi. Kadroya çağrılmayan bir diğer gurbetçi Ömer Toprak ise sessizliğini sürdürdü.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu