GündemTransfer

Hamit’ten dudak uçuklatan istek!..

Hamit Altıntop Galatasaray’la anlaştığını doğruladı ancak sarı kırmızılı kulüpten istediği ücret şok etkisi yarattı.

Kadir Çetinçalı’nın haberine göre Galatasaray’ın Hamit’in transferini her an bitirebileceği ya da bitirdiği yönündeki iddialara karşın, henüz bu bomba transfere nokta konulabilmiş değil. Galatasaray Yönetimi ile Hamit’in menajeri Reza Fazeli arasında ücret pazarlığı oldukça sert geçiyor.

Galatasaray yönetiminin yıllık 2.8 milyon euro teklif ettiği Hamit Altıntop’un menaeri Fazeli tecrübeli futbolcunun geçen yıl Real Madrid’e bonservissiz gittiğini ve bu nedenle yılda 4 milyon Euro’ya yakın bir ücret aldığını söyledi. Bunun üzerine sarı kırmızılılar Real Madrid’le temasa geçerek Hamit’in ne kadar ücret aldığını araştırdı. Yapılan araştırmada Hamit’in yılda 3.7 milyon Euro kazandığı doğrulandı.

Hamit Altıntop, sarı kırmızılılardan yıllık 4 milyon euro ve 4 yıllık mukavele talep etti. Hamit’in 4 yılda 16 milyon Euro gibi bir maliyet çıkarması, sarı kırmızılılı yönetimi duraksattı. Hamit’in menajerinin astronomik isteğine karşı bir teklif veren ikinci başkan Ali Dürüst ve yönetici Abdürrahim Albayrak, milli yıldızın bu teklifi kabul etmesi halinde transferin bitebileceğini söyledi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu