Transfer

Mehmet Uslu ve Ezechiel N’Douassel Torku Konyaspor’da!..

Konyaspor transfer çalışmaları doğrultusunda kesin anlaşma sağladığı Kartalspor'dan sol kanat oyuncusu Mehmet Uslu ile 2 yıllık, Rusya Premier Lig takımlarından FC Terek Grozny'den forvet Ezechiel N'Douassel ile de satın alma opsiyonu Torku Konyaspor'da olmak üzere kiralık olarak 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde konuşan Basın Sözcüsü Güven Öten, dış transfer çalışmaları doğrultusunda yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanan Mehmet Uslu ve Ezechiel N’Douassel ile sözleşme imzaladıklarını ve her iki oyuncunun da Torku Konyaspor’a Süper Lig‘de önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtirken, anlaşmaların taraflara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mehmet Uslu, Kartalspor’da rakip olarak oynadığı Torku Konyaspor’a gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Önemli bir camiaya geldiğim için sorumluluklarımında farkındayım. İnşallah takım arkadaşlarımla birlikte Torku Konyaspor’un başarısı için elimden gelen tüm gayreti ve mücadeleyi göstereceğim. Her iki tarafa da hayırlı olsun” diye konuştu.

Rusya Premier Lig takımlarından FC Terek Grozny’den transfer edilen forvet oyuncusu Ezechiel N’Douassel ise, Türk futbolu hakkında bilgisi olduğunu ve Torku Konyaspor’a başarılı olmaya geldiğini söyleyerek, “Benim için yeni ve farklı bir heyecan olacak. Buraya gelirken tek düşüncem takımımıza Konya’da bulunduğum süre içerisinde maksimum katkıyı sağlamak. Bunu herkesin bilmesini istiyorum” şeklinde görüş belirtti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: